Select-Line zonneklep code handzender 2-kanaals 868 MHz
Artikel Nr.:
5422
Prijsweergave
Omschrijving
2 kanaals handzender op een frequentie van 868 Mhz geschikt voor de Select-Lineaandrijvingen.Handzender is specifiek geschikt voor het opschuiven op de zonneklep in de auto.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5422 |
| Transmitter Protocol | Select-Line |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Product soort | Codeschakelaars |
| Aandrijving type | Select-Line |
| Kanaalaantal | 2 |
| Batterijtype | CR 2032 |
| Signaal bereik | 80000 mm |
| Frequentie | 868 Mhz |
| Gewicht | 0.02 kg |
Slim combineren
