Zijlagerplaat open CS = 111 mm links
Artikel Nr.:
3346
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3346 |
| Hartmaat | 111 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 332 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Links/Rechts | Links |
| Zetting | 15 mm |
| Hartmaat | 111 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 1.13 kg |