Zijlagerplaat open CS = 111 mm offset = 25 mm rechts
Artikel Nr.:
3295
Prijsweergave
Omschrijving
Deze gesloten zijlagerplaat met lager is voorzien van een slimme zetting van 25 mm om het C-profiel te bevestigen zodat er een stevige verbinding tussen de horizontale rails en verticale rails ontstaat.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3295 |
| Hartmaat | 111 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 332 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Rechts |
| Diameter | 51.2 mm |
| Zetting | 25 mm |
| Hartmaat | 111 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 1.27 kg |