Zijlagerplaat open CS = 152 mm links
Artikel Nr.:
3297
Prijsweergave
Omschrijving
Deze gesloten zijlagerplaat met lager is voorzien van een slimme zetting van 55 mm om het C-profiel te bevestigen zodat er een stevige verbinding tussen de horizontale rails en verticale rails ontstaat.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3297 |
| Hartmaat | 152 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Breedte | 186 mm |
| Hoogte | 415.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Rechts |
| Diameter | 51.2 mm |
| Zetting | 55 mm |
| Hartmaat | 152 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Gewicht | 3.97 kg |