Zijscharnier Epco vingerklembeveiliging roestvrij staal CS 45
Artikel Nr.:
4549
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4549 |
| Geschikt voor | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Hartmaat | 45 mm |
| Paneel producent | EPCO |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 159 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | RVS |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.28 kg |
Slim combineren
-
Andere gerelateerde producten-
Zijscharnier S40 Hoesch en Italpanelli vingerklembeveiliging wit CS 45 Art. Nr. 3131Leverbaar
-


