Zijscharnier S40 Hoesch vingerklembeveiliging roestvrij staal CS 45
Artikel Nr.:
4571
Prijsweergave
Omschrijving
RVS Zijscharnier geschikt voor de vingerklem beveiligde panelen van Hoesch (ST3V) en Italpanelli KI Rigato. Hartmaat van 45 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4571 |
| Geschikt voor | S40 - ST3V |
| Panel manufacturer and series | Italpannelli: KI / Hoesch |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 166 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Materiaal | RVS |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.29 kg |
Slim combineren



