Zijscharnier niet-verstelbaar traditioneel CS 45
Artikel Nr.:
3808
Prijsweergave
Omschrijving
Zijscharnier gebruikt voor speciale uitvoeringen. Alleen toepasbaar in combinatie met een traditioneel paneel zonder vingerklem beveiliging. Hartmaat van 45 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3808 |
| Geschikt voor | T40 - All ConDoor non finger safe panels |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 83.6 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| As diameter | 11 mm |
| Hartmaat | 45 mm |
| Gewicht | 0.21 kg |