Smoke veiligheidsglas vulling W = 4mm
Artikel Nr.:
6269
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6269 |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Hardglas |
| Paneel dikte | 40 - 80 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 10 kg |