Beugel voor Sprint-lagerplaat op verticale hoeklijn
Artikel Nr.:
3364
Prijsweergave
Omschrijving
Deze koppelsteun wordt aan de bovenzijde van de verticale hoeklijn (VA) gemonteerd om de Sprint zijlagerplaat (art nr. 3360) aan de VA te koppelen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3364 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 160 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Universeel |
| Zetting | 55 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 0.45 kg |