Zijlagerplaat voor Sprint CS = 127 - 152 mm
Artikel Nr.:
3360
Prijsweergave
Omschrijving
Deze zijlagerplaat wordt bij Sprintdeuren toegepast samen met art nr. 3361.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3360 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 304 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Universeel |
| Diameter | 51.2 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Gewicht | 3.95 kg |