Spie voor massieve as L = 130 mm
Artikel Nr.:
5702
Prijsweergave
Omschrijving
Spie voor massieve as voorzien van een schroefje op de uiteinden zodat je de spie niet hoeft te blokkeren met een stelring.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5702 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 130 mm |
| Breedte | 6.35 mm |
| Hoogte | 6.35 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Gewicht | 0.04 kg |