Vijfpunts sluitplaat voor Luxe-Line roestvrij staal rechts
Artikel Nr.:
2818R
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2818R |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 2250 mm |
| Materiaal | RVS |
| Links/Rechts | Rechts |
| Deur systeem | Luxe-Line |
| Diepte | 2 mm |
| Gewicht | 0.08 kg |