Sluitplaat voor Luxe-Line rechts roestvrij staal
Artikel Nr.:
2801R
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2801R |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Materiaal | RVS |
| Links/Rechts | Rechts |
| Deur systeem | Luxe-Line |
| Diepte | 5 mm |
| Gewicht | 0.08 kg |