Tandemlooprol voor LS200/250
Artikel Nr.:
3594
Prijsweergave
Omschrijving
Dit korte tandemlooprol is niet verstelbaar en wordt gebruikt bij de topsectie van LS200 enLS250deuren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3594 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Deur systeem | LS200 / LS250 |
| As diameter | 11 mm |
| Wiel diameter | 46 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 0.47 kg |