Bovenste rolbeugel LS200/LS250
Artikel Nr.:
3807
Prijsweergave
Omschrijving
Toprolhouder voor de industriële laag systemen LS200 en LS250. Daarnaast is het ook een alternatief voor de residentiele toprolhouder (artikel nummer 3147). Kan alleen gebruikt worden bij een rechte rails (artikelnummer C9830) voor elektrische bediening en zonder Aluminium bocht (artikelnummers 3998/3999). Enkel toepasbaar bij G160 en G200 systemen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3807 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 127 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Diameter | 11 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Gewicht | 0.21 kg |