Looprail L = 7.200 mm
Artikel Nr.:
4140-07200
Prijsweergave
Omschrijving
2" looprail welke wordt gebruikt bij alle industriële deuren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4140-07200 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Breedte | 26.5 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Rail formaat | 2" |
| Dikte | 1.8 mm |
| Gewicht | 9.57 kg |