Track verbindingsplaat L = 90 mm B = 60 mm
Artikel Nr.:
3927
Prijsweergave
Omschrijving
Railplaatje om de verticale hoeklijn (VA) en de rails met elkaar te verbinden. Bereik van de wig maat wordt 57-90 mm. Toepasbar bij 40 mm paneel en bij diverse industriële systemen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3927 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |