Looprail met gatenpatroon 1.8 mm L = 6.490 mm
Artikel Nr.:
4143-06490
Prijsweergave
Omschrijving
Looprail voorzien van voor geponste gaten voor het ERA-systeem. Deze rail is geschikt voor alle industriële deursystemen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4143-06490 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 26.5 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Rail formaat | 2" |
| Dikte | 1.8 mm |
| Gewicht | 8.63 kg |