Track set met slimme verbinding L = 5.100 mm
Artikel Nr.:
4141-05100
Prijsweergave
Omschrijving
Looprailset aan één zijde voorzien van de, door gepatenteerde, trompaansluiting (SmartConnection).
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4141-05100 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Breedte | 26.5 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Rail formaat | 2" |
| Dikte | 1.8 mm |
| Gewicht | 4.39 kg |