Looprail 2" met slimme verbinding aan beide uiteinden L = 3.000 mm
Artikel Nr.:
4144-03000
Prijsweergave
Omschrijving
Looprail welke aan beide zijden voorzien is van een tromp aansluiting. Ideaal voor een snelle reparatie.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4144-03000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Breedte | 26.5 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Rail formaat | 2" |
| Dikte | 1.8 mm |
| Gewicht | 3.97 kg |