Multi wall triple vulling ondoorzichtig 50 % W = 20 mm
Artikel Nr.:
6262
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6262 |
| Laagopbouw | Multi wall |
| Maximum Height | 2100 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Polycarbonate |
| Paneel dikte | 40 - 80 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Gewicht | 3.3 kg |