Koker staal 60 x 60 x 3 mm L = 6.000 mm
Artikel Nr.:
5007-06000
Prijsweergave
Omschrijving
Vierkante stalen koker te gebruiken met veren op koker boven voor NSK, HSK-Top en VSK-Top.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 5007-06000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 32.21 kg |
Slim combineren
