U-profiel geanodiseerd H = 100 mm L = 7.400 mm
Artikel Nr.:
2160-07400
Prijsweergave
Omschrijving
U-profiel 100 mm hoog geschikt voor 40 mm panelen. Te gebruiken als top- of onderprofiel. Geschikt om in een onder- of toprubber te schuiven.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2160-07400 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Lengte | 7400 mm |
| Breedte | 43.2 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Gewicht | 10.33 kg |