Verticale hoeklijn 1.6 mm RES L = 2.582 mm DLH = 2.500 mm links
Artikel Nr.:
4207-02582
Prijsweergave
Omschrijving
Hoeklijn voor de assemblage van residentiële verticale rails. Geschikt voor ERA Residentieel
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4207-02582 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 2582 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Links |
| Max. deur hoogte (DMH) | 2500 mm |
| Dikte | 1.6 mm |
| Gewicht | 2.82 kg |