Verticale hoeklijn 1.6 mm RES L = 2.832 mm DLH = 2.750 mm rechts
Artikel Nr.:
4206-02832
Prijsweergave
Omschrijving
Hoeklijn voor de assemblage van residentiële verticale rails. Geschikt voor ERA Residentieel
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4206-02832 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 2832 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Rechts |
| Max. deur hoogte (DMH) | 2750 mm |
| Dikte | 1.6 mm |
| Gewicht | 3.09 kg |