Verticale hoeklijn 2.0 mm ERA met gatenpatroon roestvrij staal L = 6.380 mm
Artikel Nr.:
4497-06380
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4497-06380 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 6380 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Materiaal | RVS |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 15.67 kg |