Venster cassette panelen wit 532 x 344 mm
Artikel Nr.:
6013
Prijsweergave
Omschrijving
Wit venster met San vulling, gebruikt bij cassettepanelen wanneer een venstering gewenst is in plaats van een cassette.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6013 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 532 mm |
| Hoogte | 344 mm |
| Materiaal | SAN |
| Kleur | Wit |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Gewicht | 1.68 kg |