Zijscharnier Epco niet-verstelbaar vingerklembeveiliging wit CS 45
Artikel Nr.:
3145
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3145 |
| Geschikt voor | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-Series |
| Hartmaat | 45 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 95.6 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verf |
| Kleur | RAL 9016 |
| Hartmaat | 45 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 0.14 kg |