AR6/AR7/AR9 side-top-bottom profile L = 9.150 mm
Item No.:
1673-09150
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 1673-09150 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Length | 9150 mm |
| Width | 39.5 mm |
| Height | 180 mm |
| Material | Aluminium |
| Finish | Brute |
| Profile type | Double Side / Bottom profile |
| AR type | AR6 / AR7 / AR9 |
| Weight | 23.94 kg |