AR6/AR7/AR9 Side-bottom profile double anodised L = 9.150 mm
Item No.:
2073-09150
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 2073-09150 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Length | 9150 mm |
| Material | Aluminium |
| Finish | Anodized |
| Profile type | Side / Top / Bottom profile |
| AR type | AR6 / AR7 / AR9 |
| Depth | 40 mm |
| Weight | 23.94 kg |