AR6/AR7/AR9 Top profile with fin brute L = 9.150 mm
Item No.:
1663-09990
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 1663-09990 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Length | 9990 mm |
| Width | 79.5 mm |
| Height | 400 mm |
| Material | Aluminium |
| Finish | Brute |
| Reinforcement | Reinforcement |
| AR type | AR6 / AR7 / AR9 |
| Weight | 18.9 kg |