Spring break device bracket right G100
Item No.:
0718
Choose price display
Description
G100 spring break device bracket. Right side.
Product attributes
| Item No. | 0718 |
| Residential / Industrial | Residential |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Width | 100 mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Left/Right | Right |
| Door system | G100 |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 0.22 kg |