Closing block Luxe-Line true
Item No.:
9484
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 9484 |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 60 mm |
| Width | 27 mm |
| Height | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Door system | Luxe-Line |
| Weight | 0.07 kg |
Combine products
