Satin double safety glass filling W = 20 mm
Item No.:
6228
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 6228 |
| Layer Composition | 4-4 mm |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 1000 mm |
| Material | Safety glass |
| Panel thickness | 40 - 80 mm |
| Thickness | 20 mm |
| Weight | 21 kg |