Double safety glass filling HR++ W = 22.7 mm
Item No.:
6263
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 6263 |
| Layer Composition | 4-4 mm |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 1000 mm |
| Material | Safety glass |
| Panel thickness | 80 mm |
| Thickness | 22.7 mm |
| Weight | 21 kg |