Euro half knob cylinder L = 50 mm 40 - 10 mm
Item No.:
2739
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 2739 |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Door system | Luxe-Line |
| Panel thickness | 40 mm |
| Cylinder ratio | 40-10 mm |
| Depth | 50 mm |
| Cylinder Type | Knob |
| Weight | 0.19 kg |