Stucco filling brute W = 21 mm
Item No.:
6102
Choose price display
Description
Filling suitable for all 40 mm AR/panoramic sections. Filling consists of an aluminum stucco outershell, smooth on the inside with a foamed core. 3000x1230 plate.
Product attributes
| Item No. | 6102 |
| Maximum Height | 1250 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 3000 mm |
| Height | 1250 mm |
| Material | Aluminium |
| Finish | Brute |
| Thickness | 20 mm |
| Weight | 10.68 kg |