Geba keyswitch anodised for EPC
Item No.:
5904
Choose price display
Product attributes
| Item No. | 5904 |
| Brand | Geba |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Length | 75 mm |
| Width | 52 mm |
| Height | 75 mm |
| Material | Metal |
| Product type | Switches |
| IP rating | IP 54 |
| Weight | 1 kg |