Double polycarbonate acrylic filling 3-3 mm W = 21 mm
Item No.:
6216
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 6216 |
| Layer Composition | 3-3 mm |
| Maximum Height | 2050 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 1000 mm |
| Material | Polycarbonate |
| Thickness | 21 mm |
| Weight | 3.73 kg |