Acrylic filling W = 2 mm
Item No.:
6206
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 6206 |
| Maximum Height | 2050 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 3050 mm |
| Material | PMMA |
| Panel thickness | 40 - 80 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Weight | 1.19 kg |