Acrylic filling W = 3 mm
Item No.:
6212
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 6212 |
| Maximum Height | 2050 mm |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 1000 mm |
| Material | Polycarbonate |
| Panel thickness | 40 - 80 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 1.8 kg |