High-Line MA Adapter
Item No.:
5508
Choose price display
Description
Expansion board for operating elements, with which you can connect Marantec operating elements to a Marantec highline operator (Comfort 260.270.280,360,370,380). Marantec name : EP 161
Product attributes
| Item No. | 5508 |
| Residential / Industrial | Residential |
| Length | 30 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 20 mm |
| Product type | Other |
| Operator type | High-Line MA |
| Weight | 0.02 kg |