Mounting frame base profile brute L = 7.400 mm
Item No.:
1591-07400
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 1591-07400 |
| Residential / Industrial | Residential |
| Length | 7400 mm |
| Width | 33 mm |
| Height | 73 mm |
| Material | Aluminium |
| Finish | Brute |
| Weight | 7.14 kg |