Nylon washer for vertical hinge pin thickness = 2 mm
Item No.:
2705
Choose price display
Description
For the Smart Connection Passdoor solution only.
Product attributes
| Item No. | 2705 |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Material | Nylon |
| Door system | Old Pass door / Smart Connection Pass Door |
| Color | Grey |
| Inside Diameter | 72 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Outside diameter | 16 mm |
| Weight | 0 kg |