PDSC profile kit Bottom DIN L 500 mm RAL 9006
Item No.:
C9403=9006
Choose price display
Product attributes
| Item No. | C9403=9006 |
| Suitable for | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Width | 790 mm |
| Left/Right | Left |
| Door system | Smart Connection Pass door |
| Color | RAL 9006 |
| DIN | DIN L |
| Panel height | 500 mm |
| Weight | 4.57 kg |
Combine products
-
Pass door seal L = 2.000 mm Item no. 3052-02000


