PDSC profile kit Top DIN L 610 mm RAL 7016
Item No.:
C9413=7016
Choose price display
Product attributes
| Item No. | C9413=7016 |
| Suitable for | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Fingerpinch safety | Yes |
| Width | 790 mm |
| Left/Right | Left |
| Door system | Smart Connection Pass door |
| Color | RAL 9006 |
| DIN | DIN L |
| Panel height | 610 mm |
| Weight | 5.5 kg |