Traffic light set red / green
Item No.:
4282
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 4282 |
| Voltage | 1-230 V |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Color | Red / Green |
| Product type | Traffic lights |
| Operator type | Pro-Line |
| Cable length | 5000 mm |
| IP rating | IP 66 |
| Weight | 0.8 kg |