Closable ventilation grill for 40 mm panel RAL 9016 344 x 138 mm
Item No.:
9704
Choose price display
Description
Product attributes
| Item No. | 9704 |
| Residential / Industrial | IND & RES |
| Length | 344 mm |
| Height | 138 mm |
| Material | Plastic |
| Color | RAL 9016 |
| Panel thickness | 40 mm |
| Air permeability | 11.8 Liter/sec |
| Weight | 0.44 kg |