Cable grommet for light curtain ⌀ 14 mm
Item No.:
3053
Choose price display
Description
Pro-Line Cable grommet with a diameter of 14mm. Set of 2 and can be used for GS-Mini-Pro light curtain.
Product attributes
| Item No. | 3053 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Width | 8 mm |
| Material | PVC |
| Color | Black |
| Product type | Cables |
| Operator type | Pro-Line |
| Inside Diameter | 14 mm |
| Outside diameter | 18 mm |
| Weight | 0 kg |