Sealing rubber for stainless steel threshold
Item No.:
3077
Choose price display
Description
Sealing rubber suitable for the stainless steel low threshold for a passd door (ItemNo:2157).
Product attributes
| Item No. | 3077 |
| Residential / Industrial | Industrial |
| Width | 15 mm |
| Height | 9 mm |
| Material | Rubber |
| Type | Threshold sealing rubber |
| Color | Black |
| Weight | 0.05 kg |